justlearning schreef op 18 februari 2018 17:40:
Hallo allemaal, ik lees veel en ik post zeer weinig.
Ondanks alle positieve signalen vraag ik mij toch af waarom MW zijn short aan het opbouwen is mede met de kans dat Pharming naar de AScX of AMX gaat. MW bezit 1.95% short, bijgewerkt tot en met 14 februari.
De jaarcijfers kunnen beter, conform verwachting of slechter zijn. Ondanks alle positieve en goede bedoelingen, onderbouwingen, argumenten etc die ik lees blijft het voor mij speculeren en ik wacht geduldig af tot 7 maart.
Maar hoe dan ook een
feit is dat Pharming van lokaal naar de AScX en mogelijk naar de AMX gaat. Dit leidt mijn inziens tot behoorlijke koopdruk vanwege mandjeskoop. Dit kan toch nooit goed zijn voor een shorter? MW weet toch ook dat op 23 februari de indices opnieuw worden samengesteld en na de maart optie expiratie wordt geëffectueerd.
In mijn beeld gaat MW dus sowieso coveren na de jaarcijfers maar in ieder geval voor de 3e week van maart of zie ik dit verkeerd?