bezinteergebelegt schreef op 6 februari 2023 10:27:
Op deze manier wordt het wel steeds moeilijker om de zone 24,10/20, definitief te breken, om op zoek te gaan naar wat hogere niveau's.
Moet eigenlijk wel plaatsvinden de komende weken anders volgt er onherroepelijk een verdere terugtocht.
Bovendien geeft dit koersverloop ook wel aan dat men niet heel veel waarde hecht aan dat positieve aangepaste EBITDA verhaaltje. Want nu gaat ieder1 weer w88 op 1 maart. Ofwel, hoe hou je de kudde aan het lijntje.
Of dat men wonderen verwacht na die 26e stem. Die ook maar niet loskomt.
Mijn plaatje blijft staan en wel dat pas medio april, bij de Q1 cijfers 2023, echt zal gaan blijken hoe het met de zuivere winstontwikkeling gesteld is.
Tot die tijd blijft het huidige beeld intact. Niemandsland tussen 21 en 24. Daar gaat een evtle 26e stem ook niets aan veranderen. De evtle opleving daarbij, zal m.i. ook direct weer verkocht worden. Zoals alle spike's van de afgelopen maanden verkocht werden.
Blijkt bij Q1 dat zuivere winst idd gaat gloren aan de horizon, dan is een houdbare koers van 28-30, dit jaar wel mogelijk. Blijkt het een onvervalst staaltje boekhoudkundig goochelen te zijn geweest, dan zal die 21 bodem, geen bodem meer zijn.