Pharming « Terug naar discussie overzicht

Pharming Q3-2024

6.615 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 327 328 329 330 331 » | Laatste
Marrr
1
quote:

Zelfvertrouwen schreef op 10 juli 2024 22:40:

[...]
Nieuw forumlid zijn heeft niets te maken met mijn vakbekwaamheid en daar heb jij duidelijk geen kaas van gegeten door klakkeloos studie berichten zalig te verklaren zonder de studie-opzet/groep/resultaten te analyseren. Had je dit wel gedaan dan had je geweten dat beide middelen geen bedreiging vormen voor Pharming. #wiezaktnudoorhetijs
Nou....nou......vakbekwaamheid ís nogal een kwalificatie. "We" zijn natuurlijk blij met een pro Pharming poster, maar die vakbekwaamheid heb ik nog niet uit uw posts kunnen filteren. "Een florissante toekomst tegemoet gaan" kan ik niet zoveel mee.
putdeksel
2
quote:

Marrr schreef op 11 juli 2024 12:14:

[...]

Nou....nou......vakbekwaamheid ís nogal een kwalificatie. "We" zijn natuurlijk blij met een pro Pharming poster, maar die vakbekwaamheid heb ik nog niet uit uw posts kunnen filteren. "Een florissante toekomst tegemoet gaan" kan ik niet zoveel mee.
Mee eens. Gebruiker "zelfvertrouwen" komt niet verder dan "en waarom niet dat zoek je zelf maar uit." en "te analyseren. Had je dit wel gedaan dan had je geweten dat". Mensen die dit soort tactiek gebruiken in discussies, zijn meestal te zwak in een inhoudelijke discussie. Dus totdat deze gebruiker inhoudelijk argumenteert, gaat hij/zij in de zwetsput.
Theo3
0
Waar heeft de heer de Vries het over als hij zegt op de uitslag van het VUS onderzoek zit te wachten????
Natal
0
quote:

Theo3 schreef op 11 juli 2024 12:37:

Waar heeft de heer de Vries het over als hij zegt op de uitslag van het VUS onderzoek zit te wachten????
Op de toename van het aantal gevonden APDS patiënten:-)
Beur
2
quote:

Zelfvertrouwen schreef op 10 juli 2024 22:40:

[...]
Nieuw forumlid zijn heeft niets te maken met mijn vakbekwaamheid en daar heb jij duidelijk geen kaas van gegeten door klakkeloos studie berichten zalig te verklaren zonder de studie-opzet/groep/resultaten te analyseren. Had je dit wel gedaan dan had je geweten dat beide middelen geen bedreiging vormen voor Pharming. #wiezaktnudoorhetijs
En het regent aanbevelingen voor een nieuwbakken poster die zichzelf doodleuk een etiket van kennis en "vakbekwaamheid " aanmeet zonder daarvan ook maar iets op enig moment te etaleren en zich er niet voor geneert een uitstekend forumlid als LL als een nitwit weg te zetten.

Wat dit zegt van die AB-tjes-drukkers? Dat is een retorische vraag natuurlijk.
Theo3
0
quote:

Natal schreef op 11 juli 2024 12:40:

[...]

Op de toename van het aantal gevonden APDS patiënten:-)
Kwiirk
28
Woensdag 10 juli Hilton Oegstgeest Investor tour
Hoewel ik de verhalen op de AVA al had gehoord toch op het laatste moment ingeschreven voor deze avond. Start 19.00 uur, QenA rondje na ieder onderwerp. Einde 21.00 uur.
SdV begon met het beëindigen van de pijplijn van Ruconest met het rationele argument van het te duur worden en te lang gaan duren van het traject opstarten en goedkeuren koeienlijn. Niets over het bedrag aan weggegooide investeringen noch over het over het hoofd zien van deze risicofactor noch over de pijn die de aandeelhouder daardoor heeft geleden.
ik concludeer dat in dit traject de wens de vader van de gedachte was, dat alle verwachtingsvolle bespiegelingen verhalen waren die achteraf helaas voor aandeelhouders onvoldoende doordacht waren.
Voor mij nieuw was de aandacht van het bestuur voor investerende partijen die kijken naar resultaten van onderzoeken die kunnen leiden tot verkopen en de gevolgen daarvan voor de multiple van het bedrijf dat de onderzoeken uitvoert. Daar draaide het hele verhaal van SdV om. Pharming is helemaal niet bezig met zijn particuliere aandeelhouders, maar wil door het boeken van resultaten in onderzoeken investerende partijen aan trekken als aandeelhouder. Dit gaat jaren duren. Helaas blijft Pharming vaag over de termijnen waarop mijlpalen in onderzoeken zullen worden bereikt, terwijl huidige aandeelhouders die duidelijkheid wel nodig hebben.
Daarna volgde een exposé, waarom Pharming denkt dat de omzet van Ruconest zal blijven groeien. Dat exposé en het bijbehorende plaatje, komt op de Pharming side, is moeilijk te volgen voor een leek. Maar het klinkt allemaal vrij aannemelijk. Wel is duidelijk dat niemand een C1remmer ontwikkelt. Wat dat betreft is Ruconest zeer onderscheidend en uniek.
Dan Joenja, wat groei van de omzet betreft, dat gaat langzaam. Wel werd vermeld dat sommige kwartalen "even wat beter" zullen zijn dan het 1e kw '24 waar de groei 2 patiënten betrof. Wat dan "even wat beter" is blijft onduidelijk. Ik vraag mij af, waarom die vaagheid. Bestuur kan toch een gemiddelde aangeven.
Een van de bezoekers deed het voorstel op de side van Pharming een teller bij te houden van het aantal betalende Joenja gebruikers. SdV vond het ongebruikelijk, maar het is een idee.
De CFO gaf in zijn korte presentatie aan dat de operationele kosten dit jaar zo'n 280 mln zullen bedragen.
Vermeldenswaard vond ik nog dat de discussie met EMA over de grondstoffen definitie in het hele goedkeuringstraject heeft gespeeld. Ik vind het dan merkwaardig dat alle mededelingen over het EMA traject door Pharming bestuursleden op ieder moment waren: "wij rekenen op goedkeuring". Daar zou toch op z'n minst een slag om de arm ivm de grondstoffen discussie op z'n plaats zijn geweest. Het gehalte aan "de wens is de vader van de gedachte" lijkt in dit traject ook wat aan de hoge kant. Oberigens Pharming heeft de tijd tot 1 januari 2026 echt nodig om die grondstoffen kwestie voor de EMA in orde te maken. Crum schrijft in zijn analyse 1/2 jaar, maar dat is fout.
Nog wat data over Joenja:
In de VS wordt bij patiënten weinig getest, in Europa veel meer. Er is een wereldwijde patiënten database met onbekende ziektes waarin de verschijnselen van patiënten zijn beschreven. Wordt bijvoorbeeld in de VUS onderzoeken vastgesteld dat bepaalde verschijnselen gekoppeld moeten worden aan APDS, dan krijgen patiënten met dezelfde verschijnselen in deze database allemaal het kenmerk APDS mee.
1 op de 300 testen levert 1 APDS patiënt op. Bij familietesten is dat door de erfelijkheid van de ziekte meer. Onder de VUS populatie leveren 300 testen 6 APDS patiënten op. Bij Pharming zijn 1100 VUS patiënten bekend.
Wat de prijs van Joenja betreft, ongeveer 50% van de betalende patiënten ontvangt de vergoeding uit een overheidsregeling, Pharming geeft 24% korting in deze regeling.
Tenslotte fase 2 studie duurt 1 jaar.
Op mijn vraag wat Pharming doet voor de particuliere belegger verwees SdV naar het aantrekken van investeerders en de kans op een multiplier effect door goede resultaten uit de onderzoeken. Toen ik toen wees op de recente daling van de koers naar 0,75 had SdV daar geen antwoord op. Vervolgens vroeg ik aandacht voor het tussentijdse persbericht waarin aangekondigd werd dat de Ruconest verkopen hoger waren dan verwacht, maar niet verteld werd dat Pharming ondanks die hogere verkopen toch verlies zou maken. SdV begon te begrijpen dat aandeelhouders op deze wijze van communiceren op het verkeerde been worden gezet. Vervolgens aandacht gevraagd voor het positieve effect van een kleine winst maken in plaats van een klein verlies, wat voor Pharming niet moeilijk is en goed is voor de koers. CEO en CFO begrepen de redenering, maar of het effect zal hebben, geen idee.
Kortom, de presentaties zijn mooie verhalen met zeer weinig concrete mijlpalen of cijfers. Daarvan moet afgewachte worden of ook hier niet teveel "de wens is de vader van de gedachte speelt.
Natal
0
quote:

De amateur schreef op 11 juli 2024 13:17:

Bedankt voor het verslag Kwiirk!
Sluit ik me bij aan. Tx kwiirk
Winst gevend
0
.
Pharming werwacht nog steeds 280 miljoen Dollar aan omzetten
terwijl het al 11 juli is vandaag de dag.

Dat is in lijn met terug naar Break-Even, maar hopelijk komt er dan
ook spoedig een onderbouwing waar deze 40 miljoen Dollar vandaan gaan komen.

Voorlopig is de verwachting het beste kwartaal ooit in de historie van Pharming
maar het heeft wel enorme investeringen gekost sinds 2023.

2e Kwartaal zal deze omzetten moeten moeten bevestigen,
net zoals de status van de VUS en de PIDs, en alle internationale regulators.
fanaat
0
Het betoog hierboven maakt duidelijk dat ik dicht bij de waarheid zit wat betreft de mogelijkheden van dit bedrijf. Joenja is afwachten en Ruconest zou nog wat brengen. Opgeteld is dat niet zo heel veel. Een kleine tegenvaller bij de resultaten van kwartaal 2 is bijna zeker anders had de baas een andere toon aangeslagen. De 80 cent van vandaag is voorlopig een toppunt en staat voorlopig als een recordhoogte. In de komende kwartalen , dus komende jaren, hoeft niet veel verwacht te worden aan aandeelhouderswaarde. Niet fanaat onderschrijft dit maar ook het management van dit bedrijf. DE kosten zijn de pan uitgerezen en dat kan niet eenvoudig worden teruggedraaid. Nog altijd volhardt het bestuur in veel verdienen en geen verbinding aangaan met de aandeelhouder. Een beursnotering onwaardig gedrag waar de koers op korte termijn gaat reageren.
bammie
0
quote:

Winst gevend schreef op 11 juli 2024 13:27:

.
Pharming werwacht nog steeds 280 miljoen Dollar aan omzetten
terwijl het al 11 juli is vandaag de dag.

Dat is in lijn met terug naar Break-Even, maar hopelijk komt er dan
ook spoedig een onderbouwing waar deze 40 miljoen Dollar vandaan gaan komen.

Voorlopig is de verwachting het beste kwartaal ooit in de historie van Pharming
maar het heeft wel enorme investeringen gekost sinds 2023.

2e Kwartaal zal deze omzetten moeten moeten bevestigen,
net zoals de status van de VUS en de PIDs, en alle internationale regulators.
In het hierboven geposte verslag 11 juli 2024 12:43 van Kwiirk (waarvoor dank) staat iets anders vermeld.

Quote:"De CFO gaf in zijn korte presentatie aan dat de operationele kosten dit jaar zo'n 280 mln zullen bedragen." -einde quote.

Jij hebt het over 280 miljoen omzet! Toeval of vergissing?
putdeksel
1
quote:

Kwiirk schreef op 11 juli 2024 12:43:

Vermeldenswaard vond ik nog dat de discussie met EMA over de grondstoffen definitie in het hele goedkeuringstraject heeft gespeeld. Ik vind het dan merkwaardig dat alle mededelingen over het EMA traject door Pharming bestuursleden op ieder moment waren: "wij rekenen op goedkeuring". Daar zou toch op z'n minst een slag om de arm ivm de grondstoffen discussie op z'n plaats zijn geweest.
Ten eerste, Kwiirk, complimenten voor het plaatsen van kritische noten om aandacht te krijgen voor perspectieven van kleine aandeelhouders.

Ten tweede, toevoeging aan bovenstaande quote: ze hebben het oponthoud herhaaldelijk geframed als "EMA heeft geen ervaring met zeldzame ziektes, en daarom hebben ze opvolgvragen". Dus ik ben het volledig eens met je punt dat ze bewust niet volledig transparant waren. Storend.
Kwiirk
1
quote:

fanaat schreef op 11 juli 2024 13:35:

Het betoog hierboven maakt duidelijk dat ik dicht bij de waarheid zit wat betreft de mogelijkheden van dit bedrijf. Joenja is afwachten en Ruconest zou nog wat brengen. Opgeteld is dat niet zo heel veel. Een kleine tegenvaller bij de resultaten van kwartaal 2 is bijna zeker anders had de baas een andere toon aangeslagen. De 80 cent van vandaag is voorlopig een toppunt en staat voorlopig als een recordhoogte. In de komende kwartalen , dus komende jaren, hoeft niet veel verwacht te worden aan aandeelhouderswaarde. Niet fanaat onderschrijft dit maar ook het management van dit bedrijf. DE kosten zijn de pan uitgerezen en dat kan niet eenvoudig worden teruggedraaid. Nog altijd volhardt het bestuur in veel verdienen en geen verbinding aangaan met de aandeelhouder. Een beursnotering onwaardig gedrag waar de koers op korte termijn gaat reageren.
Uit mijn betoog posting 12.43 uur leidt u af dat u dicht bij de waarheid zit wat betreft de mogelijkheden van het bedrijf. In dat verband merk ik op dat in uw betoog en verhaaltrant "de wens vele malen sterker is dan de gedachte" dan dat bij de verhalen van Pharming het geval is.
Braniek
0
quote:

Beur schreef op 11 juli 2024 12:40:

[...]En het regent aanbevelingen voor een nieuwbakken poster die zichzelf doodleuk een etiket van kennis en "vakbekwaamheid " aanmeet zonder daarvan ook maar iets op enig moment te etaleren en zich er niet voor geneert een uitstekend forumlid als LL als een nitwit weg te zetten.

Wat dit zegt van die AB-tjes-drukkers? Dat is een retorische vraag natuurlijk.
.
vakbekwaam of UITSTEKEND forumlid. wat zijn de verschillen. ik mag LL ook wel ergens maar ook vaak drukkend in de kansen van Pharming. ach ieder zijn ding
Braniek
1
quote:

fanaat schreef op 11 juli 2024 13:35:

Het betoog hierboven maakt duidelijk dat ik dicht bij de waarheid zit wat betreft de mogelijkheden van dit bedrijf. Joenja is afwachten en Ruconest zou nog wat brengen. Opgeteld is dat niet zo heel veel. Een kleine tegenvaller bij de resultaten van kwartaal 2 is bijna zeker anders had de baas een andere toon aangeslagen. De 80 cent van vandaag is voorlopig een toppunt en staat voorlopig als een recordhoogte. In de komende kwartalen , dus komende jaren, hoeft niet veel verwacht te worden aan aandeelhouderswaarde. Niet fanaat onderschrijft dit maar ook het management van dit bedrijf. DE kosten zijn de pan uitgerezen en dat kan niet eenvoudig worden teruggedraaid. Nog altijd volhardt het bestuur in veel verdienen en geen verbinding aangaan met de aandeelhouder. Een beursnotering onwaardig gedrag waar de koers op korte termijn gaat reageren.
je probeert SDV constant in diskrediet te brengen. Nu beweer je dat berichtgeving van hierboven aansluit bij jouw werkelijkheid. als dat zo is, waarom maak je je dan zo druk om SDV??!!
Ger 02490
0
quote:

Theo3 schreef op 11 juli 2024 13:07:

Ben benieuwd of hij boven die 0.8 bliijft
Vandaag de zoveelste kans om afscheid te nemen op 80 cent.
Braniek
0
quote:

Ger 02490 schreef op 11 juli 2024 13:59:

[...]
Vandaag de zoveelste kans om afscheid te nemen op 80 cent.
kan twee kanten op. je bedoelt waarschijnlijk 1 kant.
6.615 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 327 328 329 330 331 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 3 mrt 2025 17:37
Koers 0,871
Verschil +0,001 (+0,11%)
Hoog 0,885
Laag 0,860
Volume 4.482.945
Volume gemiddeld 5.548.365
Volume gisteren 4.024.492

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront