Agfa-Gevaert « Terug naar discussie overzicht

Agfa Gevaert 2025

7 Posts
The Munger Games
2
Ik hoop op:
- Healthcare: een duidelijk signaal dat de switch naar abonnementmodel voor meer, stabiele winsten zal zorgen
- Zirfon: een sterke groei en een significante bijdrage aan de cijfers
- Digital Printing: duidelijke groei
- Radiography: een herstel in China
- Herstructurering: een update die aantoont dat ze het serieus aanpakken
- en belangrijkste natuurlijk een positieve free cash flow en/of winst
Kolibri
1
Ze hebben vandaag een deal aangekondigd met de vakbonden over de herstructurering. 470 ipv 530 ontslagen komende 3 jaar. Goed dat er een akkoord is en de kostenstructuur aangepakt wordt. Als de groeimotoren verder aanslaan, kan het een succesvol turnaround worden. Time will tell.
Jantje
1
quote:

bruguy schreef op 7 januari 2025 14:47:

Let's see what 2025 brings ....
+25% totnutoe. Ben benieuwd waar het eindigt.
Voor een deel al wel wat winst genomen.
bruguy
0
Raar die handel in Agfa, volume heel laag vandaag, gisteren hoog, geen directe reden.
voda
0
PERSBERICHT: Bijzondere Algemene Vergadering van Agfa-Gevaert NV
28-feb-2025 17:40

28 februari 2025 -- 17u40 CET

Gereglementeerde informatie

Bijzondere Algemene Vergadering van Agfa-Gevaert NV

Mortsel, België -- 28 februari 2025 -- 17u40 CET

Op vrijdag 28 februari hield Agfa een Bijzondere Algemene Vergadering in zijn hoofdkantoor in Mortsel, België.

Tijdens de vergadering keurden de aandeelhouders de benoeming goed van MJP Management Services BV, met als vaste vertegenwoordiger de heer Michel Govaert, als onafhankelijke bestuurder voor een periode van 4 jaar.

De notulen van de Bijzondere Algemene Vergadering worden gepubliceerd op de pagina ' www.globenewswire.com/Tracker?data=Ew... Special and Extraordinary General Meetings' van de agfa.com website.

Het aanwezigheidsquorum voor de Buitengewone Algemene Vergadering werd niet bereikt. Deze vergadering zal bijgevolg gehouden worden op 11 maart 2025 om 12 uur.

(einde bericht)

Over Agfa

De Agfa-Gevaert Groep is een toonaangevende onderneming op het vlak van beeldvormingstechnologie en IT-systemen met meer dan 150 jaar ervaring. De Groep bestaat uit drie divisies: Radiology Solutions, HealthCare IT en Digital Print & Chemicals. Ze ontwikkelen, produceren en verkopen analoge en digitale systemen voor de gezondheidszorgsector, voor specifieke industriële toepassingen en voor de drukindustrie. In 2023 realiseerde de Groep een omzet van 1.150 miljoen euro.

Contact:

Viviane Dictus

Director Corporate Communications

tel. +32 0 3 444 7124

e-mail: www.globenewswire.com/Tracker?data=YE... viviane.dictus@agfa.com

Bijlage

-- Persbericht in pdf
ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
7 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 7 mrt 2025 17:35
Koers 0,815
Verschil -0,001 (-0,12%)
Hoog 0,820
Laag 0,790
Volume 210.087
Volume gemiddeld 151.870
Volume gisteren 37.699

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront