Aegon « Terug naar discussie overzicht

Aegon september 2015

921 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 43 44 45 46 47 » | Laatste
mvliex 1
0
quote:

ruud+ schreef op 9 september 2015 20:40:

[...]Ik zou je aanraden meer aan je mensenkennis te gaan doen, vraag het anders eens aan mijn vrouw of dochter,
in het verleden zijn we zelfs met andere Guru leden gaan eten, wel wat anders dan de ziekelijke opschepperij van sommigen hier!
En weer een zure reactie.....Lees svp je laatste 20 reacties en tel hoeveel er daarvan zuur, sjaggie zijn en dan weet je wat de werkelijkheid is.

Wat heeft uit eten te maken met opschepperij en wat bedoel je daar eigenlijk mee?
[verwijderd]
0
quote:

henkiepenkie1963 schreef op 9 september 2015 20:52:

Dow eindigd nog int groen denk ik
10 ct lager in VS, dus zal morgen wel lager gaan..
Mailbox
0
Zou iets lager lunnen openen, maar een fonds als Aegon kan na een mindere opening ook zomaar draaien en in de winst komen.
[verwijderd]
0
[verwijderd]
0
Agree, mag ik vragen waarom je altijd je transacties vermeld. Volgens mij boeit dat niemand.

Toch succes.
[verwijderd]
0
Té onzekere markt... vandaag gewoon weer kleine 2 procent van de winst van afgelopen dagen afgesnoept...

Nogmaals; de € 6,00 is nog erg ver weg
[verwijderd]
0
De Telegraaf vandaag:

Vrees voor actie Fed

De Amerikaanse beurzen verloren woensdag na een hogere opening stevig terrein. De melding van een aanzienlijke stijging van het aantal vacatures in de VS voedde de gedachte dat de Fed volgende week donderdag voor het eerst in jaren de rente zal verhogen. Dat besluit kan negatief uitpakken voor de aandelenhandel, die de afgelopen jaren werd gestuwd door het stimuleringsbeleid van de Fed.

,,Het lijkt erop dat goed nieuws wordt gezien als slecht nieuws'', zei een Amerikaanse beleggingsstrateeg in dat verband tegen persbureau Bloomberg. ,,Mensen letten nu scherper op de economische cijfers, omdat de Fed heeft gezegd dat ze dat moeten doen. Dit kan een renteverhoging dichterbij brengen.”

Apple sloot 2% lager. De technologiegigant wist geen indruk te maken met de presentatie van nieuwe producten, waaronder een grotere versie van de iPad.
[verwijderd]
0
quote:

Sleve schreef op 10 september 2015 09:08:

Té onzekere markt... vandaag gewoon weer kleine 2 procent van de winst van afgelopen dagen afgesnoept...

Nogmaals; de € 6,00 is nog erg ver weg
Steve, ik heb net wat k 's bijgekocht, vergeet niet dat we 2 dagen geleden nog op 5,25 stonden...die 6 komt sneller dan je denkt, vooral met een rente verhoging..
mvliex 1
0
quote:

alro153 schreef op 10 september 2015 09:06:

Agree, mag ik vragen waarom je altijd je transacties vermeld. Volgens mij boeit dat niemand.
Toch succes.
Het boeit mij wel.
[verwijderd]
0
Zie het nut er niet van in, maar nu heb ik het idee dat jij sws tegendraads bent ( of doet) om de mensen te stangen.

Ook jij succes.
Wilbar
0
quote:

alro153 schreef op 10 september 2015 09:06:

Agree, mag ik vragen waarom je altijd je transacties vermeld. Volgens mij boeit dat niemand.

Toch succes.
Ik heb er ook geen bezwaar tegen dat AtD zijn (geplande) aan-/verkopen vermeld. Beter als achteraf melden. En ik probeer er er ook nog iets van te leren en de systematiek ook toe te passen (niet bij Aegon).
Pety
0
quote:

mvliex 1 schreef op 10 september 2015 10:00:

[...]Het boeit mij wel.
Mij ook.
Leven en laten leven.
profbeleg11
0

Beursblik: Aegon wil Britse lijfrentetak verkopen

Redactie ABM Financial News - 10 september 2015, 10:10
Kepler Cheuvreux voorziet positieve koersreactie.

Aegon werkt vermoedelijk aan de verkoop van de Britse lijfrentetak. Dit stelde analist Benoit Petrarque van Kepler Cheuvreux nadat Sky News woensdag meldde dat de Nederlandse verzekeraar zakenbank Citi in de hand heeft genomen.



Reden dat Petrarque meent dat Aegon af wil van de Britse lijfrentetak is dat deze activiteiten een hoge mate van langlevenrisico met zich meebrengen, hetgeen volgens de analist ongunstig uitpakt onder Solvency II.



Aegon had eerder al aangegeven in 2015 de Britse activiteiten onder de loep te nemen.



Indien het daadwerkelijk tot een verkoop van de lijfrentetak komt, dan zal dit volgens Petrarque een positief effect hebben op de koers van Aegon.



Kepler Cheuvreux heeft een koopaanbeveling op Aegon met een koersdoel van 7,40 euro. Het fonds handelde donderdag op een rood Damrak 1,6 procent lager op 5,47 euro.



Door: ABM Financial News.
Info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20-262 29 78
[verwijderd]
0
aantallen vermelden lijkt mij ook interessant, scheelt of dit met 10-tallen is of k's
921 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 43 44 45 46 47 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 7 feb 2025 17:37
Koers 6,378
Verschil +0,008 (+0,13%)
Hoog 6,406
Laag 6,358
Volume 3.295.370
Volume gemiddeld 4.096.462
Volume gisteren 3.468.969

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront