Brunel « Terug naar discussie overzicht

Brunel verhoogt verwachting 2006 !!!!!!!!

51 Posts, Pagina: 1 2 3 » | Laatste
Vai
1
Brunel verhoogt verwachting 2006
02-11-2006 18:22:00

Amsterdam (BETTEN BEURSMEDIA NEWS) - Brunel, arbeidsbemiddelaar van hoger opgeleid personeel, heeft zijn verwachting voor dit jaar verhoogd. Waar het bedrijf eerder uitging van een bedrijfsresultaat in 2006 van ten minste EUR 32 miljoen, wordt nu gerekend op een operationele winst van ten minste EUR 34 miljoen, zo blijkt donderdag uit een trading update over het derde kwartaal.

Analist Marc Zwartsenburg van ING had in een vooruitblik op de cijfers geschreven dat hij niet dacht dat Brunel zijn verwachting zou verhogen. Analisten geraadpleegd door Betten Beursmedia gaan gemiddeld uit van een bedrijfsresultaat van EUR 34,6 miljoen. Over 2005 behaalde Brunel een bedrijfsresultaat van EUR 23,5 miljoen.

Brunel-bestuursvoorzitter Jan Arie van Barneveld rept van 'aantrekkelijke marktomstandigheden'. Dat gegeven, samen met een verdere aanscherping van de back office-activiteiten en investeringen in de sales-afdeling, is volgens hem de reden dat Brunel 'bloeit en sterker groeit dan de concurrentie'.

Brunel draaide over de eerste negen maanden van dit jaar een omzet van EUR 364 miljoen, een stijging van 32% ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. ING-analist Zwartsenburg hield rekening met een omzet over de eerste drie kwartalen van dit jaar van EUR 357 miljoen, waarvan EUR 115 miljoen in het derde kwartaal.

Brunel Nederland zag in het derde kwartaal de omzet met 29% stijgen naar EUR 28 miljoen. In Duitsland behaalde de arbeidsbemiddelaar een omzetstijging van 49% tot EUR 28 miljoen. De derde divisie, Brunel Energy, zag zijn omzet afgelopen kwartaal met 39% stijgen naar EUR 62 miljoen.

Zwartsenburg hield rekening met een omzetgroei van 25% voor Brunel Nederland tot EUR 27,6 miljoen. Voor Duitsland voorzag hij een omzetgroei van 30% tot EUR 24,6 miljoen. Bij Brunel Energy verwachtte de ING-analist een omzetgroei met 25% tot EUR 55,4 miljoen.

Brunel is opgericht in 1975. Het bedrijf heeft sinds de beursgang in 1997 alleen 2002 met een verlies afgesloten. Oprichter en voormalig bestuursvoorzitter Jan Brand is met een belang van 60,7% de grootste aandeelhouder van het concern.

Zijn belang is momenteel zo'n EUR 323 miljoen waard. Brand trad eind 1999 af na een mislukte fusiepoging met Unique International, het huidige USG People.
Vai
1
Nieuw draadje met een betere koptekst. Wat een weergaloze cijfers van Brunel. Dit moet morgen de koers laten knallen. De afgelopen weken hebben we al 2 maal een fantastische koopgolf mogen zien. Die heeft ook de nodige reacties opgeroepen. Volgens mij is die koopwoede door insiders geïnitieerd. Nu maar hopen dat de rest van de markt belangstelling voor Brunel gaat krijgen. Dit is echt een opkikker voor de toekomst.
En dan hebben we het nog niet eens over de overname geruchten. ;-))
Serpa
1
Ook leuk :

Volgens het onderzoek van Berenschot staat Brunel in de top-5 als kandidaat om over te nemen vanwege de snelle goei.

Even op een rijtje :

Omzet vlgs.analisten vs. gerealiseerde omzet :

Brunel Nederland 25% - 29%
Brunel Duitsland 30% - 49%
Brunel Energy 25% - 39%

Prestatie in Duitsland is het meest opvallend.
Je zou kunnen zeggen dat Brunel met rasse schreden
marktaandeel in Duitsland aan het veroveren is.

Overigens is de extra omzet een katalysator voor de winst.
Immers, van deze extra omzet zijn de vaste kosten al af.
Zou me niets verbazen dat de winst eigenlijk nog groter was, maar dat er teughoudend is gerapporteerd
om zodoende bij de volgende cijfers weer te kunnen verassen.

Veel plezier morgen.

Gr.Serpa
voda
1
RTRS-Brunel verhoogt winstverwachting (2)
N i e u w bericht, meer informatie

AMSTERDAM (ANP) - De detacheerder Brunel heeft zijn winstverwachting voor
2006 naar boven bijgesteld. Het concern verwacht dat het bedrijfsresultaat over
geheel 2006 uitkomt op 34 miljoen euro. Dat heeft Brunel donderdag
bekendgemaakt.

Eerder ging Brunel uit van een bedrijfsresultaat van 32 miljoen. Het concern
heeft over de eerste negen maanden van het jaar een omzet geboekt van 364
miljoen euro. Dat betekent een stijging van 32 procent.

De bemiddelaar van vooral technisch personeel heeft geprofiteerd van een
verdere groei van de Nederlandse en Duitse uitzendmarkten. De omzet in Nederland
steeg met meer dan een kwart tot 83 miljoen euro, terwijl de omzet in Duitsland
met 40 procent omhoog ging tot 75 miljoen euro.

Het onderdeel Brunel Energy, dat personeel levert voor olieplatformen, was
goed voor meer dan de helft van de concernomzet en zag de omzet met 37 procent
stijgen. De bestuursvoorzitter van de onderneming Jan Arie van Barneveld spreekt
van ,,gunstige marktomstandigheden''.

((ANP Redactie Economie, email economie(at)anp.nl, +31 20 504 5999))
[verwijderd]
0
Shit, mooie berichten zeg. Pff let je effe niet op.
Tijd om eens wat op te pikken.

Dank Rob
Vai
0
quote:

vissekop schreef:

Shit, mooie berichten zeg. Pff let je effe niet op.
Tijd om eens wat op te pikken.

Dank Rob
Het is nooit te laat. Pre 23,90
[verwijderd]
0
Het wordt een mooie dag voor de uitzenders.

Het Zwitserse uitzendconcern Adecco heeft in het derde kwartaal meer winst gemaakt dan verwacht. Netto verdiende het concern 164 miljoen euro, tegen 119 miljoen in dezelfde periode vorig jaar.


De omzet in het derde kwartaal steeg van 4,8 miljard naar 5,3 miljard euro. Dat bedrag lag aan de bovenkant van de verwachtingen van analisten.

Het bedrijf gaat er nog steeds vanuit dat de inkomsten over het hele jaar met 7 tot 9 procent groeien, zo meldde bestuursvoorzitter Dieter Scheiff vrijdag in een toelichting op de cijfers.

[verwijderd]
0
quote:

R Invest schreef:

11420 aandelen Brunel bestens in de bied. Dit wordt leuk!
nu 15420 bestens in de bied!
[verwijderd]
0
quote:

Dr Dickie schreef:

Brunel het pareltje van de uitzenders!

Brunel werd door DeltaLIoyd een pareltje genoemd. Verder werd gemeld dat een grotere uitzender wel eens een oogje op Brunel kan laten vallen. (ref BNR uitz 9:15 uur)
[verwijderd]
0
Vai
0
quote:

Dr Dickie schreef:

Zal nog wel ff duren voordat 52 weeks hoog van € 33,46 wordt gehaald
Zolang dat deze maand maar is ;-))
[verwijderd]
0
Vai
0
quote:

Dr Dickie schreef:

Bij zo'n koers ga ik er ff tussenuit; winst van 75% verzilveren..
Gefeliciteerd !!!!!
51 Posts, Pagina: 1 2 3 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 28 mrt 2025 17:35
Koers 10,460
Verschil -0,060 (-0,57%)
Hoog 10,580
Laag 10,420
Volume 56.419
Volume gemiddeld 89.690
Volume gisteren 46.059

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront