Nedsense Enterpr « Terug naar discussie overzicht

Blue Fox: alle opties nog open voor Pollux

2 Posts
[verwijderd]
0



Blue Fox Enterprises NV 3,14 ( 17:35 ) 0,96 / 44,04%

Blue Fox: alle opties nog open voor Pollux
05-04-2007 16:16:21

Amsterdam (BETTEN BEURSMEDIA NEWS) - Blue Fox houdt vooralsnog alle opties open voor zijn onderdeel Pollux. Dat heeft bestuursvoorzitter Cees van Steijn donderdag gezegd tegen Betten Beursmedia News. Het bedrijf liet vandaag weten de CAD/GIS-activiteiten binnen enkele dagen te verkopen aan Cadac. Het aandeel sprong na het nieuws omhoog en wist tot 60,6% hoger te noteren op EUR 3,50.

Blue Fox is bezig met het afstoten van meerdere werkmaatschappijen nadat het bedrijf bij de publicatie van de jaarcijfers liet weten dat er momenteel 'onzekerheid van materieel belang' is met betrekking tot de continuiteit van het bedrijf.

In dit kader werden eerder de activiteiten Carrier to Carrier Telecom en CADJobs verkocht. Ook de volledige dochter Pollux staat op de nominatie om verkocht te worden. 'Ook hierover hebben we gezegd dat we alle opties verkennen,' zegt Van Steijn. 'Maar zolang er geen intentieverklaring is ondertekend, zeg ik niet of er interesse voor dit onderdeel bestaat'.

Van Steijn wilde overigens niet ingaan op de waarde van de te verkopen CAD/GIS-activiteiten. De activiteiten maken deel uit van de Engineering en GIS-software divisie. Deze behaalde in 2006 een omzet van EUR 27,4 miljoen, 3,4% minder ten opzichte van het jaar ervoor.

Harm Luttikhedde
harm@bfn.com

Maaike Noordhuis
maaike@bfn.com

(c) BETTEN BEURSMEDIA NEWS (tel: +31 20 710 1756; fax: +31 20 710 1875)
[verwijderd]
0
Die ze nog hebben of vandaag hebben verkocht proficiat met het herstel of hun winst.

mvg willem
2 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 28 mrt 2025 10:11
Koers 0,064
Verschil +0,001 (+1,59%)
Hoog 0,064
Laag 0,064
Volume 14.500
Volume gemiddeld 26.709
Volume gisteren 20.405

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront