ASML « Terug naar discussie overzicht

Koerssprongen, maar niet bij ASML

5 Posts
[verwijderd]
0
Na fors hogere openingen van diverse fondsen blijft ASML nagenoeg op zijn plaats. En nu, als een van de weinige ook nog in de min.
Wat is er aan de hand??
[verwijderd]
0
Wellicht heeft het hiermee te maken?
AMSTERDAM (Dow Jones)--UBS AG heeft het belang in ASML Holding nv verkleind tot 3,70%. Dit blijkt donderdag uit een melding in het kader van de Wet op het financiele toezicht (Wft).

De meldingsplicht is ontstaan op 27 maart 2009. Het belang wordt voor 0,19% rechtstreeks reeel gehouden, voor 0,90% rechtstreeks potentieel en voor 2,62% middellijk reeel. Het stemrecht bedraagt 3,70%.

De vorige melding van UBS in ASML dateert van 1 januari 2009. Toen bedroeg het belang nog 5,94%.

[verwijderd]
0
UBS AG stapt vaker in/uit omdat ASML met de cijfers gaat komen 16 april en hebben alweer een leuke rit achter de rug!!En om boven de 14 euro te komen zal de gehele index omhoog moeten gaan.

Groet Willem
[verwijderd]
0
Noteert overigens zowel in Amsterdam als in New York nu wel boven het 200-daags gemiddelde en de Sox lijkt een groot bodempatroon af te ronden. Alleen de volumes bevallen me nog niet.
[verwijderd]
0
Ik had toch meer reactie verwacht op de advies verhogingen van Jefferies en ING.
5 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 28 mrt 2025 17:38
Koers 625,600
Verschil -16,900 (-2,63%)
Hoog 639,900
Laag 623,300
Volume 848.638
Volume gemiddeld 774.622
Volume gisteren 770.223

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront