ekisdoof schreef op 29 januari 2013 10:56:
Ik verstuur momenteel al mijn post met guldenpostzegels, omdat dit simpelweg veel goedkoper is. je koopt een hele verzameling op en plakt ze vervolgens op (verzendkosten worden op deze manier 40% tot 50% goedkoper). Volgens postnl worden er jaarlijks nog voor 2 miljoen euro guldenpostzegels geplakt. postnl heeft nu bekent gemaakt dat vanaf 1 november men geen guldenpostzegels meer kan gebruiken.
Dit is dus simpelweg een bezuiniging naast een extra inkomsten van 2 miljoen per jaar scheelt het enorm in het niet meer hoeven te sorteren van de guldenpostzegels dit scheelt miljoenen per jaar.
mijn vraag aan martijn of een ander die goed in boekhouden is. Er zitten bij postzegelverzamelaars nog voor tientallen miljoenen (euro's) postzegels in albums (guldenzegels vanaf 1972 waren/zijn nog geldig) dit zijn als het ware waardebonnen en postnl moet kunnen inschatten om hoeveel geld het hier gaat. Staan deze als schuld in de boeken en kunnen ze die dan ook in november van de schuld afhalen????
concluderend lijkt me deze maatregel dus bijzonder goed voor postnl.