Koers Siemens onder druk na waarschuwing CFO

Door ABM Financial News op 19 maart 2024 14:36 | Views: 5.302

Koers Siemens onder druk na waarschuwing CFO
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones)  Het aandeel Siemens kwam dinsdagmiddag onder druk te staan, na een waarschuwing van CFO Ralf Thomas.

Tijdens een bijeenkomst in Londen georganiseerd door Bank of America herhaalde CFO Thomas de winstverwachtingen voor dit jaar, maar zei hij ook dat hij een dubbelcijferige daling van de orders verwacht in het segment digitale-industrie. In het eerste kwartaal liepen deze orders al met 31 procent terug.

"Maart was eerlijk gezegd iets beter dan februari, maar dit zal te laat zijn om het kwartaal te redden", aldus Thomas.

De CFO zei dat nieuwe stimuleringsmaatregelen in China het bedrijf zullen helpen, maar dat de orders trager binnenkomen dan oorspronkelijk verwacht. Hij wees ook op de stagnerende vraag in Duitsland en Italië.

Het aandeel Siemens daalde dinsdagmiddag met 5,5 procent.

info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor deBeurs.nl dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.