(ABM FN-Dow Jones) Ease2pay heeft in de eerste helft van 2024 een licht lagere omzet geboekt, ondanks een forse stijging van de platformomzet. Dit bleek woensdagavond uit de halfjaarcijfers van het aan het Damrak genoteerde bedrijf.
Het bedrijf boekte een 7 procent lagere omzet van 1,3 miljoen euro, in vergelijking met 1,4 miljoen euro in dezelfde periode een jaar eerder.
De platformomzet steeg evenwel met 31 procent van 967.000 euro in de eerste helft van 2023, naar 1,3 miljoen euro het afgelopen halfjaar. De overige omzet, uit de verkoop van stroom en apparatuur, daalden, zoals voorzien, met 84 procent van 476.000 euro naar 76.000 euro.
Onder de streep resteerde een verlies van 514.000 euro, tegen een verlies van 888.000 euro een jaar eerder.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Meld u aan voor deBeurs.nl dagelijkse nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!