Alle wettelijke goedkeuringen in orde voor overname Marel door JBT

Door ABM Financial News op 27 november 2024 20:16 | Views: 2.636

Alle wettelijke goedkeuringen in orde voor overname Marel door JBT
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) JBT heeft aangekondigd dat het alle resterende wettelijke goedkeuringen heeft ontvangen die nodig zijn om alle uitgegeven en uitstaande aandelen van Marel te verwerven. Dit maakte Marel woensdagavond bekend.

Eerder werd dit al goedgekeurd door IJslandse overheidsinstanties. Op 26 november 2024 heeft de Europese Commissie groen licht gegeven. Bovendien ontving JBT op 22 november 2024 een formele bevestiging dat ook de Australische waakhond zich niet verzet tegen de transactie.

Beide bedrijven streven naar een afronding van de transactie per 3 januari 2025.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor deBeurs.nl dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.