Beeld: NX Filtration
(ABM FN-Dow Jones) NX Filtration heeft vrijdag gewaarschuwd dat de omzet dit jaar een stuk lager zal uitvallen dan eerder gedacht. Dit bleek voorbeurs uit een persbericht van het het waterzuiveringsbedrijf uit Hengelo.
Voor 2024 rekent NX Filtration op een omzet van 10,5 tot 11,5 miljoen euro, een groei van 30 tot 40 procent ten opzichte van 2023. Maar dat is wel een stuk minder dan de 16 miljoen euro omzet waarop NX Filtration eerder rekende.
Volgens NX Filtration heeft het bedrijf last van vertragingen bij klanten. "Sommige opdrachten waarvan we hadden verwacht deze in 2024 te ontvangen en te leveren, zijn uitgesteld door sommige klanten, maar zijn nog wel altijd onderdeel van de pijplijn voor 2025", aldus het waterzuiveringsbedrijf in een toelichting.
De verwachtingen van NX Filtration voor de lange termijn zijn dan ook niet gewijzigd. Voor 2025 rekent het bedrijf op een omzetgroei van 50 tot 70 procent.
Verder zei NX Filtration voor eind 2024 te rekenen op een kaspositie van ongeveer 52 miljoen euro. "Dat is voldoende om onze groeiambities tot ver in de toekomst te kunnen financieren."
NX Filtration organiseert volgend jaar op 8 april een beleggersdag.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Meld u aan voor deBeurs.nl dagelijkse nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!
Gelukkig is de emissie inmiddels achter de rug ;-)
Gelukkig weten ze al 2 weken voor het einde van het jaar dat de omzet 30% lager uitvalt dan ze eerder verwachtten :)
Je vraagt je wel af op basis waarvan ze uberhaupt een dergelijk groei hadden verwacht? Waterfiltratie is tot op heden geen goeie business gebleken.