Deutsche Bank verhoogt koersdoel Adyen

Door ABM Financial News op 6 februari 2025 08:57 | Views: 2.961

Deutsche Bank verhoogt koersdoel Adyen
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Deutsche Bank heeft donderdag het koersdoel voor Adyen verhoogd van 1.800 euro naar 1.850 euro, met handhaving van het koopadvies. Dit bleek uit een rapport van de Duitse bank.

In aanloop naar de kwartaalcijfers op 13 februari voorziet analist Nooshin Nejati dat Adyen een verdere groeivertraging op kwartaalbasis bij Digital zal melden, als gevolg van afnemende volumes bij Cash App. De groeivertraging bij Cash App in het derde kwartaal leidde destijds tot speculatie dat het Nederlandse fintechbedrijf geconfronteerd werd met toenemende concurrentie. Nejati benadrukte evenwel dat later is gebleken dat vooral strengere regelgeving aan de groeivertraging ten grondslag lag. Dat is vermoedelijk ook de reden dat Adyen heeft besloten zich hier terug te trekken. En dat is in de ogen van Nejati een verstandig besluit.

Wel was Cash App goed voor 11 procent van de volumes bij Digital, benadrukte de analist. Maar de impact op de netto omzet bleef met 1 procent klein, aldus Deutsche Bank.

Het aandeel Adyen sloot woensdag in Amsterdam op 1.601 euro.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor deBeurs.nl dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.