Beeld: Euronext
(ABM FN-Dow Jones) Deutsche Bank heeft woensdag het koersdoel voor Euronext verhoogd van 122,00 naar 131,00 euro met een herhaling van het koopadvies. Dit bleek uit een analistenrapport van de Duitse bank.
Volgens analist Benjamin Goy kwam Euronext vorige week met "solide" kwartaalcijfers. "Een kleine meevaller en het zesde kwartaal op rij met een autonome omzetgroei van circa 10 procent."
Een minpunt vond Goy de kostenoutlook voor 2025, die kwam 2 procent hoger uit dan hij had verwacht. Maar heel veel zorgen maakt hij zich hier niet om, omdat dit vooral het gevolg is van investering om de groei aan te jagen. Dit jaar zullen de investeringen pieken, "en Euronext heeft een goed track record om positief te verrassen met de kosten", aldus de analist.
"Euronext blijft de goedkoopste wereldwijde beurs", wat betekent dat het aandeel ook op de favorietenlijst van de Duitse bank blijft.
Het aandeel sloot dinsdag op 119,10 euro.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Meld u aan voor deBeurs.nl dagelijkse nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!