supatron1980 schreef op 21 juni 2018 08:28:
(ABM FN-Dow Jones) NIBC heeft donderdag het advies voor BE Semiconductor Industries verlaagd van Accumuleren naar Neutraal en verlaagde tevens het koersdoel van 38,50 naar 28,00 euro.
Analist Edwin de Jong van NIBC voorziet zwakkere kwartalen voor de toeleverancier van de halfgeleidersector. "Hoewel we volledig overtuigd zijn van de uitstekende technologische capaciteiten en toekomstige positionering van Besi, zijn we voorzichtiger over het aandeel vanwege de korte termijn marktontwikkelingen en geopolitieke spanningen", zei De Jong.
De analist meldde dat de groeiramingen voor VLSI verder zijn teruggebracht en dat ook het deel van de markt waar Besi actief in is in 2018 minder zal groeien. "Waar 2017 een groei liet zien van 58 procent en in het eerste kwartaal een groei werd gerealiseerd van 41 procent, ziet het resterende deel van het jaar er veel zwakker uit", aldus de marktvorser.
Het aandeel Besi sloot woensdag op een groen Damrak 1,2 procent lager op 27,68 euro.
Door: ABM Financial News.