AVM (Altijd Verkeerde Moment) schreef op 20 december 2020 23:12:
Voor degenen die erin geïnteresseerd zijn (en ook voor mezelf, omdat ik het anders elke keer weer vergeet) hierbij de link naar hoe ik aan de vertaalslag van de Q3 cijfers naar een NAV per aandeel kwam:
www.iex.nl/Forum/Topic/1366993/Unibai...Zie ook de post erboven waarin de getallen staan.
NAV per aandeel = (Assets -/- Schulden -/- Minderheidsbelangen -/- Hybrid Securities)/#shares = (60.5mld -/- 35.5mld -/- 3.5mld -/- 2.0mld)/138mln = 19.5mld/138mln = €141 per aandeel.
Zoek in de Q4 getallen naar het totaal aan assets (in Q3=ca 60mld)
Haal daar de current assets (1a: ca 5mld) en overige (1b6: ca 2mld) vanaf en saldeer ook nog met de minderheidsbelangen) (3b: ca 3.5mld). In Q3 hield je dan ca 49.5mld over aan assets die verder konden worden afgeschreven. Het is de vraag hoeveel er in Q4 staat etc. Het zou best kunnen dat de resterende goodwill van Westfield in één klap wordt afgeschreven naar nul (-/-1.4mld). Maar heel belangrijk wordt ook de FV waarde in Q4 van de "Investment properties at fair value (1b1: was in Q3 ca 41mld).
Anyway: zodra de Q4 cijfers uit zijn, dan probeer ik hier wel een update te posten... maar dan weet ik weer waar ik moet kijken ;-)