lois2002 schreef:
[quote=Cézan]
Klopt NL werknemer is te duur geworden, dus moet hij goedkoper worden.
En de vaste lasten die hij maandelijks moet ophoesten? Moet hij die van zijn rug krabbelen.
Er klopt niks meer in het systeem van de Geus, Zalm, Hogervorst en die hele mallotenclub daar. Nee, JPB blijft mooi weer spelen.
Verhoudingen zijn zoek, maar zal Den Haag een zorg zijn, lijkt het wel.
Dream on..
Czn.
[/quote]
Dit is niet alleen een probleem van Den Haag, maar ook van ons de burgers van Nederland. Als Den Haag veraderingen wil doorvoeren dan staat iedereen direct op zijn achterste benen en worden er spontaan protest acties georganiseerd. We zouden de politiek juist bewust moeten maken van het feit dat veranderingen noodzakelijk zijn.
Verder staan bij veranderingen alle oppositie partijen in de rij om de veranderings plannen af te kraken en het volk wijs te maken dat de huidige regering slecht(onmenselijk)is. Natuurlijk is een democratisch proces met discussie essentieel, maar soms lijken politici van oppisitie partijen meer bezig te zijn met hun eigen carriere dan met het landsbelang(vele uitzonderingen daargelaten er zijn namelijk ook velen die hun werk ontzettend goed doen).
Vervolgens begint iedereen te roepen Balkenende dit Balkenende dat.
Een mooi voorbeeld vind ik de huisartsen. Prima mensen, niks mis mee. Maar nu Nederland eindelijk eens iets dreigt te doen aan de torenhoge salarissen van deze mensen valt iedereen zowat over elkaar heen om te melden dat de regering de gezondheidszorg kapot wil maken etc.
En hoor je weer de standaard argumenten waarom een huisarst zoveel zou moeten verdienen. Natuurlijk mag een huisarst flink verdien, hij/zij heeft er hard en lang voor gestudeerd maar de huisartsen(trouwens ook tandartsen) die ik ken verdienen allemaal riante salarissen en zouden best iets kunnen inleveren.
Dus aan wie ligt het nu uiteindelijk dat onze regering zijn werk niet kan doen? Alleen maar aan de regering? Nee ook aan ons, want wij verwachten van politici het onmogelijke: Problemen oplossen zonder dat we hiervoor pijn hoeven te lijden.