Wereldhave Belgium « Terug naar discussie overzicht

Forum Wereldhave Belgium geopend

503 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 21 22 23 24 25 26 | Laatste
voda
1
Wereldhave en Wereldhave Belgium nemen twee winkelcentra in Luxemburg over
13-feb-2025 18:44

Totale transactiesom 167 miljoen euro.

(ABM FN-Dow Jones) Wereldhave en Wereldhave Belgium nemen twee winkelcentra in Luxemburg over van Nextensa. Dit meldden de twee bedrijven donderdag nabeurs.

De totale overnamesom voor de twee winkelcentra bedraagt 167 miljoen euro, inclusief transactiekosten. Het netto aanvangsrendement bedraagt 8,0 procent, "ruim boven de financieringskosten".

Wereldhave Belgium, waar Wereldhave een groot belang in heeft, neemt Knauf Shopping Pommerloch over en Wereldhave koopt Knauf Shopping Schmiede.

De overname van Knauf Shopping Schmiede door Wereldhave werd gedeeltelijk betaald met de uitgifte van ruim 2,2 miljoen nieuwe aandelen ter waarde van 35 miljoen euro via een inbreng in natura en met 28 miljoen euro uit bestaande kredietfaciliteiten.

Deze transactie heeft een onmiddellijk positief effect op het direct resultaat per aandeel Wereldhave van 0,05 euro. Daarom verhoogde Wereldhave de outlook voor het hele jaar naar de bovenkant van de eerder afgegeven bandbreedte van 1,70 tot 1,80 euro per aandeel.

De aankoop door Wereldhave Belgium van Knauf Shopping Pommerloch kost 103 miljoen euro, inclusief kosten. Deze transactie heeft een verwachte positieve jaarlijkse impact op het directe resultaat per aandeel van 0,38 euro, waardoor Wereldhave Belgium de aangekondigde winstverwachting voor 2025 naar 5,35 tot 5,45 per aandeel verhoogde.

Door: ABM Financial News.
Kojo
0
Dat is nu eens verstandig investeren, door ervoor te zorgen dat de investeringen meteen positioef en substantieel bijdragen aan het resultaat.

De koers is stilaan een oude top aan het opzoeken: € 56,00. En daarboven ligt een weerstand op € 60. Laat maar doorstomen.
503 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 21 22 23 24 25 26 | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 4 apr 2025 17:35
Koers 49,900
Verschil -1,700 (-3,29%)
Hoog 51,400
Laag 49,900
Volume 4.568
Volume gemiddeld 2.194
Volume gisteren 2.046

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront