Warren Lunch schreef:
[quote=knife catcher]
[quote=Warren Lunch]
De belangrijkste reden dat SNS niet stijgt heeft te maken met het feit dat mensen hun verlies nemen en lager in willen stappen.
Iets om te overdenken:
Aegon heeft op 2,68 euro gestaan voordat de koers weer omhoog ging. Aegon is veel groter dan SNS en is ook bank/verzekeraar (geen bank, maar toch). Het kan dus nog wel even duren voordat SNS die koers nadert.
[/quote]
Je hebt iig het juiste onzindraadje gekozen om te etaleren dat je er weinig van begrijpt.
Aegon is idd wel veel groter, maar wat heeft dat met de koers per aandeel te maken; het gaat toch om de intrinsieke waarde van het aandeel met vermogen van winstprestatie in de nabije toekomst, vermenigvuldigd met een factor die vooral bepaald wordt door vertrouwen in het bestuur en algemeen sentiment?
Of zie je het anders?
gr. kc
[/quote]
Natuurlijk is het waar wat je zegt, als het gaat om koers per aandeel. Toch denk ik dat veel beleggers de lijn tussen financials naar elkaar doortrekken. Gaat ING slecht, daalt Aegon ook 9 van 10 keer. De vraag is natuurlijk of dat terecht is.
De waarde van Aegon was tegenover een koers van 2,68 november 2008 niet reeel en toch stond het aandeel heel laag. Kortom, de gedachte van veel beleggers is: SNS staat eigenlijk nog vrij hoog ten aanzien van ING en Aegon. Het doet er niet toe of dat terecht is en dat heeft met sentiment te maken, iets wat je zelf in je post ook stelt.
Ik heb geen belangen in SNS en ik hoop dat koers snel stijgt. Ik ben ervan overtuigd dat 3 euro nogwat over een tijdje een koopje was en dat het aandeel veel hoger staat.