KPN « Terug naar discussie overzicht

KPN 14 - 18 JANUARI

1.036 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 48 49 50 51 52 » | Laatste
[verwijderd]
0
Verlies van gister alweer helemaal goedgemaakt!
Nou Slim, nu moet je snel zijn en niet alleen slim, want anders moet je veel meer betalen.
[verwijderd]
0
quote:

chiel schreef op 16 januari 2013 10:08:

[...]En hun bron was KPN. Zo lustik er nog wel eentje. We zullen wel zien, het is uiteindljjk gewoon een v van 3g naar 4G, of dat tot meer inkomsten leidt moet blijken, dat het voorlopig geld KOST ipv oplevert is een gegeven.
is duidelijk dat jij niet door hebt dat innovatie betekent investeren, nek uit steken, dan cashen, werk jij bij de overheid of zo?
[verwijderd]
0
quote:

Belegger01 schreef:

Volgens draaiwind tostrams is de dalende trend vandaag gebroken. Ik zie het niet en pas bij 4,30 maar misschien moet ik mijn andere bril opzetten en ben ik wat te sceptisch geworden door de herhaaldelijke dalingen.
Nog immer dalende trend, tot nu toe blijft het een lagere top. Boven de 4,30 word ik weer positief.
[verwijderd]
0
Volgens draaiwind tostrams is de dalende trend vandaag gebroken.

Mijn hemel!!

Tostrams, gelijk dumpen ze...
[verwijderd]
0
quote:

Eurowin schreef:

Volgens draaiwind tostrams is de dalende trend vandaag gebroken.

Mijn hemel!!

Tostrams, gelijk dumpen ze...
Het was een quote, dus niet vandaag (van vorige week) ;=)
Fatcat
0
[verwijderd]
0
quote:

De_Sint schreef op 16 januari 2013 10:01:

[...]

U bent welkom mocht u een plekje nodig hebben in Leeuwarden (mits er inderdaad een tocht is, natuurlijk)

Mvg,
Leeuwarden ...... Klinkt als "Smeding"?
[verwijderd]
0
quote:

de terry schreef op 16 januari 2013 10:11:

[...]

is duidelijk dat jij niet door hebt dat innovatie betekent investeren, nek uit steken, dan cashen, werk jij bij de overheid of zo?
Nee. En het probleenm bij kpn is dat cashen. Zoals ik al vaker heb opgemerkt. Ze hebben een veel te grote broek aan. Het gaat niet alleen om NL, ze moeten ook nog investeren in D en B terwijl ze nu al zowat bezeijken onder de schulden en dat in een branche waar de concurrentie moordend is . g4 komt er wel, net zoals g5, maar KPN gaat daarde oorlog niet mee winnen. DT, vodafone en Telefonica verdelen de buit.zo simpel is dat.
De_Sint
0
En wat doet onze concurrent met zijn verse frequenties?:

4G-netwerk T-Mobile ondersteunt iPhone 5, landelijke dekking in 2014

woensdag, 16 januari 2013 (10:19) | Bastiaan Vroegop

T-Mobile zegt na de zomer van 2013 een 4G-netwerk in Nederland te hebben dat door de iPhone 5 wordt ondersteund. Het nieuwe, snellere netwerk zal rond 2014 dekking in heel Nederland bieden. Dit stelt de operator tegenover NU.nl. Gisteren maakte KPN nog bekend vanaf februari een 4G-netwerk uit te rollen, maar dit ging gepaard met slecht nieuws: KPN’s netwerk zou namelijk geen hogere snelheden op de iPhone 5 ondersteunen.

T-Mobile zegt begin februari meer details naar buiten te brengen over het nieuwe 4G-netwerk. T-Mobile’s 4G-netwerk wordt wel ondersteund door de iPhone 5, omdat hij gebruikmaakt van de 1800Mhz-band. KPN beperkt zich op het moment tot de 800Mhz-band, die door de iPhone 5 niet voor 4G wordt gebruikt. In 2014 zal KPN vermoedelijk wel de 1800Mhz-band benutten, maar de kans bestaat dat er er dan alweer een nieuwe iPhone op de markt is.
Het 4G-netwerk van T-Mobile zal geleidelijk worden uitgerold. Vanaf de zomer in 2013 zullen iPhone 5-bezitters in selecte gebieden al het netwerk kunnen benutten. Wanneer in 2014 het netwerk landelijk beschikbaar zal zijn, is nog niet duidelijk. T-Mobile geeft zich met de belofte zo’n anderhalf jaar om de landelijke uitrol af te ronden.

Bron: www.iphoneclub.nl/229504/4g-netwerk-t...

Mvg,
[verwijderd]
0
Henk en Ingrid
1
quote:

Eurowin schreef op 16 januari 2013 11:16:

T-Mobile is blijkbaar wat slimmer... zeg maar heel wat slimmer...
dat valt volgens mij wel mee, T-mobile heeft deze frequentie specifiek gekocht omdat het veel affiniteit heeft met Iphones. echter bestaat maar 13% van het marktaandeel van de smartphones in Nederland uit Iphones. niet zo'n hele grot groep dus. Maar inderdaad wél een groep die gevoelig is voor dit soort dingen. Maar ik denk ook dat Apple langzaam marktaandeel en vooral magie verliest. Bovendien wordt ook 4G voor Iphones op den duur beschikbaar bij KPN, dit heeft alleen wat meer tijd nodig.
[verwijderd]
1
Verwachte release iPhone 5S is juni/juli... Deze zal ongetwijfeld meer frequenties ondersteunen waardoor het tegen die tijd slimmer zal zijn voor nieuwe Iphone gebruikers(welke vooral in de randstad wonen) om gewoon KPN te nemen dan wel houden.
Denk hier ook eens over na: KPN Actie: eerste 9 maanden €25 incl toestellease(dit trekt super veel klanten), abonnement elke maand aanpasbaar. Op deze manier neemt iedereen de eerste 9 maanden de duurdere 4G bundels om te proberen en wil het nooit meer missen waardoor deze abonnees de andere 15 maanden voor de hoofdprijs gebruiken. Marketing gaat onze aandeeltjes doen stijgen kinders!
[verwijderd]
0
Bovendien wordt ook 4G voor Iphones op den duur beschikbaar bij KPN, dit heeft alleen wat meer tijd nodig.

Oke Henk, maar KPN had dat beter kunnen doen.......
Henk en Ingrid
0
maar op het moment gaan we wel lekker omhoog. zou mooi zijn als we de 4.30 vandaag nog zien
[verwijderd]
0
Ik denk dat het toch wel even duurt voordat de wereld "klaar is" voor 4g. Duurt toch even voordat mensen die nieuwe technologie oppikken en willen gebruiken. Ik maak me dus geen zorgen om die ene Iphone. Het is fijn dat KPN vroeg begint met de implementatie. Klaar voor de (nabije) toekomst.
pwijsneus
0
KPN in maximaal zeven jaar met LTE-advanced
woensdag 16 januari 2013 | 10:28 CET | Nieuws
KPN gaat LTE-advanced, de snellere variant van 4G, binnen zes tot zeven jaar uitrollen. Dat zegt Eric Kuisch, directeur van KPN's technische divisie NetCo, tegen Tweakers. LTE-advanced biedt theoretische snelheden tot 100 Mbps.

Het 4G-netwerk van KPN dat begin februari van start gaat, biedt downloadsnelheden tot maximaal 50 Mbps. De gemiddelde snelheid van 4G zal op ongeveer 20 Mbps komen te liggen. Uploaden met 4G gaat gemiddeld met een snelheid van 10 Mbps.

Ericsson, leverancier van netwerkapparatuur aan KPN, is LTE-advanced aan het testen. De door Kuisch genoemde zes tot zeven jaar kunnen er minder worden als de testen voorspoedig verlopen.

(heeft geen effect op de koers natuurlijk)
1.036 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 48 49 50 51 52 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 4 feb 2025 17:38
Koers 3,472
Verschil 0,000 (0,00%)
Hoog 3,486
Laag 3,451
Volume 8.900.696
Volume gemiddeld 7.299.724
Volume gisteren 8.900.696

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront