Oranjewoud « Terug naar discussie overzicht

Een klapper.......

8 Posts
[verwijderd]
0
Oranjewoud neemt milieu-adviesbureau Delta over


AMSTERDAM (Dow Jones)--Oranjewoud nv heeft het Amerikaanse adviesbureau Delta Consultants inc overgenomen. Dat maakt het advies- en ingenieursbureau donderdag nabeurs bekend, zonder financiele details te geven.

Delta, dat zich specifiek richt op milieu, veiligheid en duurzaamheid, telt telt ruim 700 medewerkers en 45 vestigingen in de VS en heeft klanten in de olie- en petrochemische industrie.

"De grote geografische spreiding van Delta in de Verenigde Staten geeft Oranjewoud een stevige positie op de Amerikaanse markt, zonder dat beide organisaties elkaar overlappen", aldus Gerard Sanderink, directeur en grootaandeelhouder van Oranjewoud.

Delta Consultants maakt samen met Oranjewoud deel uit van de Inogen Alliance, een mondiaal netwerk van adviesbureaus die zich richten op milieu, gezondheid, veiligheid en duurzaamheid.

Archie van Riemsdijk; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5890270; archie.vanriemsdijk@dowjones.com



(END) Dow Jones Newswires

January 10, 2008 12:27 ET (17:27 GMT)

[verwijderd]
0
Persbericht Oranjewoud - overname Delta Consultants Inc.
10 januari 2008, 18:46 uur | FD.nl/Betten
Amsterdam (BETTEN FINANCIAL NEWS) - Hier volgt de tekst van een persbericht van Oranjewoud.

ORANJEWOUD VERSTERKT INTERNATIONALE POSITIE MIDDELS OVERNAME AMERIKAANS DELTA

Gouda, 10 januari 2008 - Oranjewoud N.V. heeft Delta Consultants Inc. overgenomen. Delta Consultants is een Amerikaans adviesbureau dat zich richt op milieu, veiligheid en duurzaamheid.

Beide bedrijven maken deel uit van de Inogen Alliance, een wereldwijd netwerk van adviesbureaus die zich richten op milieu, gezondheid, veiligheid en duurzaamheid. Het doel van de Inogen Alliance is om internationale organisaties te kunnen voorzien van consistente, hoogwaardige en efficiente oplossingen op het gebied van milieu, gezondheid, veiligheid en duurzaamheid. Als partners in de Inogen Alliance, wisselden Delta en Oranjewoud al middelen en technologieën uit om gezamenlijke klanten van dienst te zijn. Door deze overname is de wereldwijde alliantie in staat internationale klanten een meer samenhangend pakket te bieden.

Delta is opgericht in 1986 en heeft een uitstekende naam opgebouwd bij klanten in de olie- en petrochemische industrie, als leverancier van oplossingen op het gebied van milieu, veiligheid en duurzaamheid. In ruim twintig jaar is het bedrijf uitgegroeid tot een onderneming met meer dan zevenhonderd medewerkers en meer dan 45 vestigingen in de Verenigde Staten. 'De grote geografische spreiding van Delta in de Verenigde Staten geeft Oranjewoud een stevige positie op de Amerikaanse markt zonder dat beide organisaties elkaar overlappen,' aldus Gerard Sanderink, directeur en grootaandeelhouder van Oranjewoud.

'Door de krachten te bundelen met Oranjewoud kunnen we gebruik maken van de synergie die ontstaat waar het gaat om milieu- en veiligheidsadvisering en verwerven we een betere wereldwijde positie. Dit stelt ons in staat onze ambities waar te maken. Beide bedrijven nemen in hun landen een leidinggevende positie in en we zien uit naar de nieuwe samenwerking. We kunnen onze klanten nu nog beter voorzien van innovatieve oplossingen en een hoog serviceniveau', aldus Bob Karls, CEO en voorzitter van de Raad van Bestuur van Delta.

(c) BETTEN FINANCIAL NEWS (tel: +31 20 710 1756; fax: +31 20 710 1875)
Metadata
[verwijderd]
0
ik ben toch wel benieuwd wat de langdurige samenwerking heeft bijgedragen aan de netto winstin 2007.indien er een aanmerkelijke winst uit voortgevloeid is ,wat heeft dit thans [financiele details zijn nog niet bekend gemaakt] voor meerwaarde?aandelenuitgifte?uw mening graag!

Beide bedrijven maken deel uit van de Inogen Alliance, een wereldwijd netwerk van adviesbureaus die zich richten op milieu, gezondheid, veiligheid en duurzaamheid. Het doel van de Inogen Alliance is om internationale organisaties te kunnen voorzien van consistente, hoogwaardige en efficiënte oplossingen op het gebied van milieu, gezondheid, veiligheid en duurzaamheid. Als partners in de Inogen Alliance, wisselden Delta en Oranjewoud al middelen en technologieën uit om gezamenlijke klanten van dienst te zijn. Door deze overname is de wereldwijde alliantie in staat internationale klanten een meer samenhangend pakket te bieden.
[verwijderd]
0
list of clients

However, we can also look at assignments within Quality/Regulatory Assurance, Project Management, Customer Service Representatives and other technically based posts needed by our clients in the Scientific and Medical Devices industries.

Delta's dedicated team, continues to attract and retain a constant stream of new clients and candidates and with our depth of in-house technical knowledge, Delta are always in touch with our client's industry.

We have a range of different services on offer that can be specifically tailored to our client's needs.

List of clientsOther

< top Medical Devices

Abbott Diagnostics
Agfa Gevaert
Alliance Medical Limited
Ark Therapeutics
BD UK
Cardinal Health Martindale Products
Clement Clarke International
ComMedica
Corning Science Products
De Soutter Medical
Elemental Microanalysis
Ferraris Respiratory Europe
Fittleworth Medical
Gulmay Medical
Gyrus Medical
Hemocue
Idexx Laboratories Ltd
Indas Healthcare
M W Kellogg
Macdermid Autotype
Medicell
Medisavers
Nova Biomedical
Olympus Diagnostics
Philips Medical Systems
Prospect Diagnostics
Roche Diagnostics
Salts Healthcare
Steris

< top Field Service

3DX-Ray
Abbott Diagnostics
Agfa Gevaert
Beckman Coulter
Breconcherry
Horiba ABX
ISS
Labmedics
Leica
Microcal
Perkin Elmer LAS
Sartorius
Shimadzu
Vision Biosystems
Vitech

< top Engineering

3DX-Ray
Breconcherry
Brüel & Kjær UK
PCME
Vexamus Water
Westech Instrument Services

< top Scientific

Abbott Diagnostics
Aber Instruments
Abgene
Agfa Gevaert
Agilent
Anachem
Applied Cytometry Systems
Bayer
BD UK
Beckman Coulter
Biacore AB
Bio-Diagnostics
Bio-Rad Laboratories
Bio-Stat Diagnostics
Biodot
Biohit
Biolog
bioMérieux UK
Biosite
Borolabs
Bracco
Camlab
Chemicon Europe
Chemunex SA
Clement Clarke International
Dade Behring Diagnostics
Dako UK
Diasorin
Dionex (UK) Ltd
E & O Laboratories
Electramed
Elga
Fisher Scientific
Gambica
Grant Instruments
Guava Technologies
Helena Biosciences
Hemocue
HFL
Horiba ABX
Idexx Laboratories
Improvision
Instrumentation Laboratory
Jenway
Kendro
L C Services
Labcaire Systems
Labmedics
Launch Diagnostics
Leica
LGC Promochem
Medrad
Menarini
Mettler Toledo
Microcal
MTM Laboratories
Nikon
Nova Biomedical
Olympus Diagnostics
Ortho-Clinical Diagnostics
Perceptive Instruments Ltd
Perkin Elmer LAS
Pro-Lab Diagnostics
QMX Laboratories
Randox Laboratories
Reagecon Analytical Ltd
Roche Diagnostics
Sartorius
Sebia
Shield Medicare
Shimadzu
The Binding Site
The Plumtree Group
Thermo Electron
Tosoh Bioscience
Trinity Biotech
Ultrafine Technology Ltd
Unipath
Vision Biosystems
Vitech
[verwijderd]
0
toch effe reageren op mezelf,
ben vanaf heden oranjewoudloper met 500 st. op 5,50.die andere 500 komen er waarschijnlijk ook wel maar toch nog effe wachten op een eventuele nieuwe uitgifte van aandelen er wordt zoveel overgenomen!!!!!ik zit in een padstelling.
de groeten woudlopers,
esmira
[verwijderd]
0
Waarom Dhr Sanderink 8,5 miljoen euro extra heeft ingebracht in Oranjewoud en daarmee op 89,89 % is gaan zitten, lijkt mij duidelijk.

Zodra hij de financiering van de laatste overname ('s) bekend maakt, verwacht ik een stijging.

En degene die verkoopt op 5.01 Euro, vooral doorgaan !!!!!

Met vriendelijke groet

Koggekijker

Beate
0
Inderdaad, er is deze week verkocht tegen de 5 euro. Onbegrijpijk! Volgende week wil ik tegen die koers wel wat opnemen.

Groetjes,
Beate, als jaren een woudloopster
8 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Markt vandaag

 AEX
917,43  -3,57  -0,39%  14:59
 Germany40^ 22.849,90 -1,12%
 BEL 20 4.433,22 -1,09%
 Europe50^ 5.419,41 -1,02%
 US30^ 42.757,80 +0,34%
 Nasd100^ 20.130,80 -0,90%
 US500^ 5.760,97 -0,36%
 Japan225^ 37.898,70 -0,52%
 Gold spot 3.017,08 -0,15%
 EUR/USD 1,0775 -0,13%
 WTI 69,87 +1,01%
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer

Stijgers

Alfen N.V. +3,89%
THEON INTERNAT +2,61%
SHELL PLC +2,07%
Vopak +1,68%
SBM Offshore +1,59%

Dalers

Sif Holding -2,66%
BESI -2,26%
HAVAS -2,25%
Basic-Fit -1,92%
ALLFUNDS GROUP -1,88%

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront