Omdat een dagdraadje bij dit fonds gewoon onvoldoende stof aan postings oplevert, open ik deze topic voor de periode van heden tot de cijfers, uiteraard als jullie het ermee eens zijn.
De afgelopen tijd zijn we niet verwend met de koersontwikkeling bij DVRG. Er heerst denk ik nog geen vertrouwen naar dit bedrijf omdat het nog steeds een beetje gezien wordt in het licht van Vivenda, voorheen Real Time Company.
Gezien de ontwikkelingen binnen DVRG is dat denk ik onterecht.
Maar beleggers willen "daden" zien en ik hoop dan ook van harte, dat de cijfers die worden gepresenteer op 4 maart a.s. , een reden zijn om weer te gaan geloven in dit fonds.
Al eerder werd aangegeven, dat er meer omzet zou zijn en minder verlies.
Ik breng daarom nog even de volgende posting van Marcello in herinnering;
marcello106 - 17 dec 07, 19:15 | Reageer | Quote | Zoek | Aanbevolen: 0
Oud-DVRG-bestuurder Toth verkoopt 30%-belang aan Westhill17 dec 2007, 18:07 uur
Amsterdam (BETTEN BEURSMEDIA NEWS) - Oud-bestuurder George Toth van DVRG, het voormalige De Vries Robbe Groep, heeft met Westhill overeenstemming bereikt over de verkoop van circa 30% van de aandelen DVRG. Dat meldt de onderneming maandag in een persbericht.
Toth doet afstand van 3,5 miljoen aandelen DVRG via zijn investeringsmaatschappij Holland Management Holding. Daarmee brengt hij zijn belang in de onderneming terug tot circa 12%.
De nieuwe eigenaar Westhill is een onderdeel van een investeringsconsortium uit Curacao, en beschouwt de overdracht als een langetermijninvestering. Naar verwachting zal eind januari 2008 de transactie worden afgerond.
Het bestuur van DVRG zal de komende periode met de nieuwe aandeelhouder Westhill de mogelijkheid verkennen om de activiteiten uit te breiden. De transactie van aandelen heeft geen gevolgen voor de ingezette strategie om de onderneming te transformeren van investeringsmaatschappij in online retailer.
Deze online retailactiviteiten liggen goed op koers, stelt de DVRG. De omzet over 2007 stijgt naar verwachting met circa 60% ten opzichte van 2006. Ook voor 2008 wordt een 'aanzienlijke' groei voorzien.
De gehele onderneming verwacht over heel 2007 een omzet te realiseren van EUR 17 miljoen, zo liet DVRG in november al weten. Ten opzichte van de EUR 13,3 miljoen over heel 2006 betekent dat een stijging met ongeveer 30%.
(c) BETTEN BEURSMEDIA NEWS (tel: +31 20 710 1756; fax: +31 20 710 1875)
Als de aangekondigde omzetstijging bewaarheid wordt kunnen de koersen van DVRG weer gaan stijgen en dat mag ook wel eens.
Ik zeg niet, dat we dan zomaar op 1,00 staan maar als het voorlopig eens 0,70+ mag worden kan dit een aanzet worden naar een stabielere periode.
Hierbij moeten de omzetten dan wel fors toe gaan nemen.
Ik hoop en weet het uiteraard ook niet zeker, maar het zou mij plezier doen als dit fonds niet maar steeds weer als "gokfonds" moet worden betiteld.
Veel succes de komende tijd
Jan