pim f schreef:
[quote=CapraVacca]
Als er genoeg geboden wordt gaat ie gewoon, vaderlands bedrijf of niet, de aandeelhouder heeft het uiteindelijk voor het zeggen, sorry maar money talks.
Als dan Vree op de 1 of andere manier er in zou slagen om dit toch tegen te houden.
Dan denk ik dat dit niet alleen zeer slecht is voor de Smit aandeelhouder maar ook voor Smit zelf, ik praat dan trouwens wel over een bod van ergens tussen de 70 en de 80 euro, daaronder kunnen ze gaan fietsen.
[/quote]
Ik wil niet op de persoon spelen, maar voor een belegger die geen flauw idee heeft hoe een aandeel ex-dividend gaat, matig je je wel een ongelooflijk wijsneusachtige toon aan. Debiteren van cliche's uit de financiele telegraaf van je vader is niet gelijk aan ergens verstand van hebben.
Het gaat om veel grotere dingen, zoals betrouwbaarheid, duurzaamheid, eerlijkheid, ja zelfs eer. De hele wereld hing van korte termijn bedrijvenslopers met een zelfde soort kortzichtigheid als de jouwe aan elkaar, snap je nu nog niet dat op die manier bloedgeld opstrijken volstrekt verleden tijd is?