Cate, ten « Terug naar discussie overzicht

order

8 Posts
[verwijderd]
0
Published: 08:00 29.05.2009 GMT+2 /HUGIN /Source: Koninklijke Ten Cate NV /AEX: KTC /ISIN: NL0000375749

TenCate Protective Fabrics USA Inc. ontvangt aanvullende order US Marines

TenCate Defense & Tactical, onderdeel van TenCate Protective Fabrics USA Inc., heeft van Propper International een aanvullende order ontvangen van $13 miljoen voor de levering van TenCate Defender(TM) M-weefsel voor het Flame Resistant Organizational Gear (FROG)-programma van US Marines, het Amerikaanse Korps Mariniers. Het is de grootste afzonderlijke order voor TenCate Defender(TM) M voor dit programma.

De omzet in TenCate Defender(TM) M voor uniformen van het Amerikaanse Ministerie van Defensie (DoD) bedraagt in 2009 naar verwachting in totaal $115 miljoen. Aanvullende DoD-programma's met UCP Nomex bedragen naar verwachting $55 miljoen, inclusief een order van $35 miljoen die in december 2008 is verstrekt. Een andere order ter waarde van nog eens $20 miljoen is ophanden.

Deze order is positief nieuws voor de bij de levering van TenCate Defender(TM) M betrokken Amerikaanse textielindustrie, waarin ruim 10.000 mensen werkzaam zijn. De productie van de voor deze order benodigde garens en weefsels zal plaatsvinden in 2009 en het eerste kwartaal van 2010.

Sinds 2007 is TenCate Defender(TM) M het standaardweefsel voor de uniformen van de grondstrijdkrachten van het Amerikaanse leger en het Amerikaanse Korps Mariniers. De business unit TenCate Defense & Tactical produceert bovendien vlamwerende weefsels voor gevechtsuniformen van de vliegtuigbemanning (Army Aircrew Combat Uniforms, A2CU), verbeterde overalls in gevechtsvoertuigen (Improved Combat Vehicle Coveralls, ICVC), mariniersjassen en bivakkleding. TenCate kreeg door zowel de Marine als het Korps Mariniers lof toegezwaaid voor de ontwikkeling en levering in 2008 van TenCate Defender(TM) M-weefsel. TenCate Defender(TM) M weefsel is gemaakt van een vezelmix waarin ondermeer de FR vezel van Lenzing AG uit Oostenrijk zit.

TenCate ontwikkelt voortdurend nieuwe producten, die door het Amerikaanse leger worden onderworpen aan strenge draagproeven teneinde de bescherming van soldaten in Irak en Afghanistan te vergroten. Bermbommen, onherbergzaam terrein en uitzonderlijke weersomstandigheden zijn hiervoor de belangrijkste factoren. TenCate streeft ernaar met weefseloplossingen te komen waarbij de beste beschikbare vezels worden toegepast. Doel is de soldaat de hoogste bescherming tegen mogelijke brandwonden te bieden, onder welke extreme omstandigheden ook.


Koninklijke Ten Cate
Almelo, vrijdag 29 mei 2009


Voor meer informatie:

Drs. F.R. Spaan, directeur investor relations & corporate development
Telephone : 0546 544 338
Mobile : 0612 961 724
E-mail : f.spaan@tencate.com
Internet : www.tencate.com

Koninklijke Ten Cate nv
TenCate is de multinationale onderneming die textieltechnologie en chemische processen combineert bij het ontwerp en de ontwikkeling en productie van specialistische materialen. TenCate's materialen kunnen worden verdeeld in vier toepassingsgebieden: veiligheid & bescherming, ruimtevaart & luchtvaart, milieu & infrastructuur, en sport & vrije tijd. TenCate heeft leidende posities in veiligheidsweefsels, composieten voor lucht- en ruimtevaart, antiballistiek, geosynthetics en kunstgras. TenCate is genoteerd aan NYSE Euronext.
Voor meer informatie: www.tencate.nl

TenCate Protective Fabrics ontwikkelt en produceert beschermende en veiligheidsweefsels voor de industrie, dienstverlening, brandweer en defensie. TenCate Protective Fabrics heeft productielocaties in Europa, Azië en Noord-Amerika.

TenCate Defense & Tactical is een business unit van TenCate Protective Fabrics USA Inc. en is gevestigd in Union City, Georgia (Verenigde Staten van Amerika).


Persbericht als PDF

If you no longer wish to receive Ten Cate's press releases, you can unsubscribe here: Unsubscribe
[verwijderd]
0
Datum meldingsplicht: 12 mei 09
Meldingsplichtige: L. de Vries
spacer
vorige volgende
Voorpositie
Soort effect Uitgevende instelling Aantal effecten Aantal stemmen
Gewoon aandeel Koninklijke Ten Cate N.V. 129084 129084
Personeelsoptie Koninklijke Ten Cate N.V. 270000 0

Wijziging
Soort effect Uitgevende instelling Aantal effecten Valuta Waarde per aandeel Aantal stemmen Vrije hand beheer
Gewoon aandeel Koninklijke Ten Cate N.V. 3907 EUR 0 3907 Nee
Personeelsoptie Koninklijke Ten Cate N.V. 7817 EUR 0 0 Nee

Napositie
Soort effect Uitgevende instelling Aantal effecten Aantal stemmen
Gewoon aandeel Koninklijke Ten Cate N.V. 132991 132991
Personeelsoptie Koninklijke Ten Cate N.V. 277817 0

Datum laatste update: 29 mei 09

spacer
Homepage Autoriteit Financiële Markten spacer
[verwijderd]
0
15-07-2009 TenCate krijgt opdracht uit Amerika
TenCate Advanced Composites USA is door Alliant Techsystems (ATK) in Minneapolis (Minnesota, VS) geselecteerd voor de levering van unidirectionale prepreg composietmaterialen voor de productie van rotorbuizen ten behoeve van de American Centrifuge Plant, het ultracentrifugebedrijf van USEC in Piketon (Ohio, VS). Dit maakte het concern vandaag bekend. De materialen zullen worden geproduceerd in de vestigingen van TenCate Advanced Composites in Noord-Californië (VS). Indien USEC van het Amerikaanse Ministerie van Energie de gevraagde overheidsfinanciering ontvangt, zal de leveringsovereenkomst vanaf 2010 bijdragen aan de omzet van TenCate. TenCate verstrekte geen financiële informatie over dit project

Ik ben op 14,44 ingestapt,volgens mij genoeg stijgingspercentage.
[verwijderd]
0
[verwijderd]
0
8 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Markt vandaag

 AEX
899,54  -7,92  -0,87%  10:56
 Germany40^ 22.225,50 -1,05%
 BEL 20 4.342,06 -1,47%
 Europe50^ 5.272,34 -1,11%
 US30^ 41.332,20 -0,24%
 Nasd100^ 19.033,80 -0,78%
 US500^ 5.530,27 -0,48%
 Japan225^ 35.797,30 -1,29%
 Gold spot 3.123,13 +1,23%
 EUR/USD 1,0828 +0,10%
 WTI 69,80 +1,19%
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer

Stijgers

THEON INTERNAT +4,31%
PostNL +1,36%
ForFarmers +1,03%
KPN +0,59%
Sligro +0,57%

Dalers

TomTom -5,79%
AMG Critical ... -5,52%
HEIJMANS KON -5,07%
Brunel -4,97%
Air France-KLM -4,88%

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront