Grontmij « Terug naar discussie overzicht

Grontmij sluit tienjarig raamcontract in Verenigd Koninkrijk

5 Posts
voda
0
Grontmij sluit tienjarig raamcontract in Verenigd Koninkrijk
Grontmij: met contract is circa EUR2,4 - 4,7 mln per jaar gemoeid
Grontmij: raamcontract is afgesloten met Northumbrian Water Limited




(MORE TO FOLLOW) Dow Jones Newswires

voda
0
Grontmij sluit tienjarig raamcontract in VK


AMSTERDAM (Dow Jones)--Grontmij nv (GRONT.AE) heeft een tienjarig raamcontract afgesloten met het Britse bedrijf Northumbrian Water Limited, maakt het advies- en ingenieursbureau maandag bekend.

Het contract levert Grontmij naar schatting tussen de EUR2,4 miljoen en EUR4,7 miljoen per jaar op. In ruil daarvoor verschaft Grontmij met ingang van april 2011 consultancydiensten en technisch advies voor een kapitaalinvesteringsprogramma van Northumbrian ter waarde van EUR1,77 miljard.

Grontmij is tevens van plan een kantoor te openen in het noordoosten van Engeland om de relatie met Northumbrian te onderstrepen.


Door Levien de Feijter; Dow Jones Nieuwsdienst +31 20 57 15 201; levien.defeijter@dowjones.com

aextracker
1
Zeker goed nieuws in het kader van risico-spreiding met een (te) hoge geografische omzetafhankelijkheid van Grontmij in Nederland. De 10 jaarsbasis geeft ook een stevige bodem onder de geografische spreiding en opbouw van relevante kennis over de gang van zaken de engelse markt.
Koers lijkt op een meerjaars technisch belangrijk niveau te zijn aanbeland (Euro 16,.......en een beetje), dus een leuk instapmoment als je het over een 5 jaars gemiddelde bekijkt.
Grontmij biedt daarbij een aardig dividendrendement. De downside zit mogelijk in het feit dat de europese gebieden waar Grontmij sterk inzit of nu uitbreidt er financieel niet zo jofel voorstaan en de regeringen grootschalige opdrachten wsl. met enige terughoudendheid op de korte termijn zal moeten vrijgeven.
Anderszins; infra en ontwikkeling worden in een "volgepakt en volgebouwd Europa van steeds hoogwaardiger complexiteit".
Bovendien blijkt het een goed moment om de vleugels verder uit te slaan. Ik ga de knipselkarnt van Grontmij dan ook de komende dagen maar eens induiken.
Lijkt een aardig aandeel in een portefeuille om het exploderende Arcadis mee te benchmarken (m.n. omzet in USA & M-Z Amerika aan het opbouwen).

Arcadis global player vs, Grontmij Europees profiel de komende 10 jaar ?

Mooie afweging voor in de portefeuille 2011.

Tracker verkiest vooreerst Grontmij.

Tracker
[verwijderd]
0
Dank Tracker voor je (als meestal) AB-waardige post,

Ik heb geen idee over Arcadis (ik handel alleen met een paar small caps), maar Grontmij is zeker een goede small cap en kan makkelijk naar EUR 20 in 2011 als het macronieuws niet tegenvallt.................
5 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Markt vandaag

 AEX
911,34  +0,62  +0,07%  07 mrt
 Germany40^ 23.212,60 -0,88%
 BEL 20 4.469,34 +0,13%
 Europe50^ 5.520,52 +0,95%
 US30^ 42.798,70 0,00%
 Nasd100^ 20.187,80 0,00%
 US500^ 5.768,30 0,00%
 Japan225^ 37.281,60 0,00%
 Gold spot 2.915,20 +0,15%
 EUR/USD 1,0860 +0,25%
 WTI 66,99 0,00%
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer

Stijgers

ACOMO +9,95%
Kendrion +8,38%
CM.COM +6,94%
WDP +5,16%
Accsys +3,28%

Dalers

AMG Critical ... -7,95%
ArcelorMittal -5,25%
Air France-KLM -4,93%
ADYEN NV -4,15%
TomTom -3,57%

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront