AEX flink lager van start gegaan, koersval ArcelorMittal en Besi

Door ABM Financial News op 3 februari 2025 09:12 | Views: 7.245

AEX flink lager van start gegaan, koersval ArcelorMittal en Besi
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De AEX index koerste maandag kort na de beursgong 1,4 procent lager naar 909,11 punten, terwijl de Midkap 2,5 procent daalde. 

Onder de hoofdaandelen hielden RELX en KPN de voeten droog met een winsten van circa een half procent. Shell boekte een klein verlies, maar staalconcern ArcelorMittal was de grootste daler met een verlies van zeven procent, gevolgd door Besi en Exor met verliezen van circa vier procent. 

In de AMX noteerde alleen flitshandelaar Flow Traders met anderhalf procent in het groen. Just Eat, Alfen, Inpost en Signify daalden circa vier procent. 

In de AScX verloor BAM ruim 3 procent, net als Ebusco.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor deBeurs.nl dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.